top of page

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Kas yra SoMeCare ir kaip jis veikia?
  SoMeCare yra terminis silikoninis veido valymo prietaisas, veiksmingai pašalinantis visus nešvarumus, odos riebalų perteklių, makiažą, suteikdamas odai švelnų, malonų masažą. Pagamintas iš aukštos kokybės maistui tinkamo silikono, atsparus kvapams, hipoalerginis ir visiškai atsparus vandeniui veido valymo šepetėlis yra tinkamas visiems odos tipams, net jautriai odai, taip pat nuo spuogų, inkštirų. 8 vibracijos intensyvumai, skirti odai stangrinti, raukšlelėms mažinti, odai lyginti, jos spalvos vientisumui palaikyti, gyvybingumui atkurti, kasdienei veido priežiūrai namuose.
 • Ar silikoninis veido valymo šepetėlis yra blogas pasirinkimas valant veido odą?
  Ne. Tyrimai įrodė, kad silikoninis veido valymo šepetėlis puikiai valo veido odą ir ant jos esančias bakterijas neužkimšdamas porų, todėl tinka net nuo spuogų ir inkštirų.
 • Ką turėčiau daryti jei SoMeCare nustoja veikti?
  Susisiekite su mūsų pagalbos centru dėl tolimesnių nurodymų. Jokiu būdu nebandykite taisyti ar ardyti prietaiso patys. Nenaudokite prietaiso jeigu silikoninis užvalkalas ar šepetėlis (šereliai) yra pažeisti.
 • Ar SoMeCare tiks mano veido odos tipui?
  SoMeCare prietaisas pagamintas iš hipoalergeninio silikono, todėl jis tinka bet kokiam odos tipui, net ir jautriai ar turinčiai spuogų odai. Įspėjame, jog nenaudotumėte prietaiso paakių zonai ar sudirgintose odos vietose, odai po operacijos ar jei patyrėte nudegimą saulėje bei odos patinimą.
 • Kaip naudoti SoMeCare?
  Sudrėkinkite veido odą šiltu vandeniu. Užpilkite prausiklio tiesiai ant silikoninio prietaiso galvutės. Įjunkite prietaisą, patogiai paimkite jį į ranką. Veido valymas atliekamas prietaisu švelniai masažuojant odą zonomis, kad prausiklis suputotų. Palaipsniui pereikite į vis kitas veido sritis po kiekvieno vibracijos sustojimo. Jeigu yra poreikis, naudodami + ir – mygtukus galite padidinti arba pamažinti veido šepetėlio intensyvumą.
 • Ar šis prietaisas yra atsparus vandeniui?
  SoMeCare yra visiškai atsparus vandeniui, tinkamas naudoti veido valymui duše. Po naudojimo gerai nusausinkite prietaisą.
 • Kaip įjungti SoMeCare giluminio valymo režimą?
  Paspauskite įjungimo mygtuką du kartus, užsidegus baltai indikatoriaus šviesai, valykite veido odą įprastai pagal naudojimosi instrukcijas.
 • Kaip dažnai reikia krauti SoMeCare prietaisą?
  SoMeCare veido šepetėlį galite laikyti įjungtą į krovimo stotelę po kiekvieno naudojimo. Jeigu indikatorius šviečia geltonai - tai signalas, jog baterija baigia išsikrauti. Tuomet įunkite prietaisą krauti dviem valandom. Perspėjimas: nenaudokite prietaiso veido priežiūrai, kol jis kraunasi.
 • Ar SoMeCare yra tinkamas odai turinčiai aknės problemų, spuogų?"
  Taip! Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad SoMeCare visiškai nepažeidžia odos, kamuojamos aknės, spuogų.
 • Kaip įjungti SoMeCare terminį masažo režimą?
  Ištepus veidą įprasta veido odos priežiūros priemone, apsukite SoMeCare prietaisą kita puse, priešingą nuo šerelių (šepetėlio), paspaudus įjungimo mygtuką iš apačios į viršų veskite jį masažuojančiais judesiais per visą veidą ir vis kartokite. Po 5 min prietaisas išsijungs automatiškai.
 • Ar galima išjungti SoMeCare terminį šildymą?
  55C terminė terapija gali būti naudojama tiek veido valymui, tiek įmasažuojant veido kremą. Jeigu nenorite terminio režimo, naudokite prietaisą įprastu valymo režimu.
 • Kaip dažnai turėčiau naudoti SoMeCare prietaisą odos šveitimui?
  Veido šveitimas gali būti atliekamas kelis kartus per savaitę, tai priklauso nuo jūsų odos jautrumo. Nerekomenduojama naudoti šveitiklių su abrazyvinėmis dalelėmis giluminio valymo režimu.
 • Kaip išvalyti SoMeCare prietaisą?
  Veido šepetėlio priežiūra yra labai paprasta. Nuplaukite SoMeCare prietaisą po šilta tekančio vandens srove.
 • Kokiomis sąlygomis turėčiau laikyti SoMeCare prietaisą?
  Po kiekvieno naudojimo nuplaukite SoMeCare veido valymo prietaisą šilta tekančio vandens srove ir nusausinkite prieš padėdami jį į pakrovimo stotelę. Laikykite sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Saugokite nuo per didelio karščio ir dulkių.
 • Ar gali mano asmeninį SoMeCare veido šepetėlį naudoti ir kiti mano šeimos nariai?
  Nors ir SoMeCare prietaisas pagamintas iš visiškai saugaus hipoalergeninio silikono, nerekomenduojama jo naudoti keliems asmenims.
 • Kaip dažnai turėčiau naudoti SoMeCare prietaisą?
  Tai priklauso nuo jūsų veido odos tipo. Mes rekomenduojame naudoti SoMeCare prietaisą veido priežiūrai 1-2 kartus dienoje.
bottom of page